Medyczne korporacje

Tyle w ostatnich czasach mówi się o zdrowiu. Tak, zdrowie należy szanować, ponieważ mamy je tylko jedno. Jeżeli zadbamy o swoje zdrowie, to nie będzie nas na tym świecie. Łykamy najróżniejsze specyfiki, które mają poprawić naszą kondycje zdrowotną, ponieważ tak zalecają nam lekarze. I co nam z tego wychodzi? Lepiej nie myśleć. O zdrowiu mówiło się, mówi i będzie mówić dużo w najbliższych czasach. Osoby zainteresowane takimi książkami powinny chwycić w swoje ręce taką książkę, jak “Pandemia kłamstw” (https://www.taniaksiazka.pl/pandemia-klamstw-szokujaca-prawda-o-skorumpowanym-swiecie-nauki-i-epidemiach-ktorych-moglismy-uniknac-judy-mikovits-p-1415416.html). Jej autorami są Judy Mikovits i Kent Heckenlively.

Pandemia na świecie

W ostatnich czasach jest to jedna z najbardziej kontrowersyjnych książek o której należy wyrobić swoje własne zdanie. Wszystko przez jej powiązanie z szalejącą na świecie pandemią COViD – 19. Wszyscy doskonale wiedzą, jak wirus, który miał mieć swój początek w Chinach zelektryzował świat. Kraje zaczęły ostrzegać o niebezpieczeństwie, które może zebrać śmiertelne żniwo w wielkiej ilości. Czy to prawda? Czy ta globalna epidemia to coś, co może doprowadzić do wyginięcia większej ilości społeczeństwa? A może to tylko fake news, który ma spowodować, że ludzie będą jeszcze bardziej zastraszeni i podatni na wpływy władzy, która będzie chciała w jeszcze mocniejszy sposób kontrolować społeczeństwo? Warto się nad tym zastanowić. O to właśnie proszą autorzy tej oto książki. Judy Mikovits i Kent Heckenlively to naukowcy, którzy już od dawna badają świat medycyny. Po wybuchy pandemii na świecie w 2020 roku film ukazujący tą książkę został zablokowany, a autorka została aresztowana za szerzenie swoich opinii.

Medyczne kłamstwa

Wszystko przez to, że autorka uważa, iż medyczne korporacje są w zmowie z władzami różnych krajów, aby doprowadzić do zniewolenia społeczności. Według niej dochodzi do medycznego przekrętu na globalną skalę, który chcą zatuszować znakomite osobistości z całego świata. Mikovits podaje konkretne nazwiska twierdząc, że wiedzą oni o wszystkim i tylko dzięki temu oni mogą cieszyć się względnym spokojem, a szary obywatel nie. Do czego tak naprawdę służą szczepionki? Czy ich celem jest ochrona? A może coś jeszcze innego? Łykamy leki na różne wirusy. Ale warto zadać sobie pytanie odnoszące się do tego, gdzie te wszystkie wirusy tak naprawdę powstają? Czy w naturalnym świecie? A może jest to efekt działania ludzkiego? Może te wielkie korporacje medyczne nie tylko wymyślają leki, ale również zajmują się produkcją różnego rodzaju wirusów? Warto poczytać o tym w książce pt.”Pandemia kłamstw“.

Zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com